Muzikinė karuselė, 0+

35.00 €
  • Prekės ženklas: Malplay
  • Kaunas, Kaunas
  • Paštomatas (2.00€)
  • Peržiūros 4

Dydžiai:

Naujagimis

Prekės aprašymas

Jei jūsų vaikui sunku užmigti arba jis nemėgsta gulėti lovoje, linksmas ratas skirtas jam. Dėl gražių spalvų, besisukančių barškučių ir įvairių garsų jis labai ilgai domins jūsų vaiką.

Karuselė sukasi 360° kampu ir turi daug garsų, melodijų ir apšvietimo efektų (pelėdos sparnai).

Karuselė turi juostą, kurią galima lengvai pritvirtinti prie lovelės su reguliuojamu laikikliu. Jis taip pat puikiai tiks su kelioninėmis lovelėmis, todėl galėsite drąsiai pasiimti su savimi atostogų metu.

Ant muzikos dėžutės pakabiname platformą su barškučiais, kurie grojant melodijoms sukasi 360 ° aplink savo ašį, o pingvino sparnai šviečia. Melodijos ir judantys elementai papildomai pritraukia jūsų vaiko dėmesį.

Didelis karuselės privalumas yra tai, kad ji gali suktis be garsų. Gyvūnų formos barškučiai turi kamuoliukus, kurie maloniai barška, kai purtomi.

https://www.educus.lt/parduotuve?store-page=Muzikine-karusele-0-p568347126

Dalintis

Nario informacija

Educus

Educus

Atsiliepimų dar nėra

Kaunas

Jungėsi prieš 4 d.

Atsiliepimai

Net neįsivaizduojat, kaip aš džiaugiuosi jus atradusi 🥰 Negalvojau, kad gali būti tiek užsakymų, kai aplink tiek daug konkurencijos 😊 Savininkė labai šiltas, malonus žmogus.…
TOUCH OF SERENITY
Džiaugiamės netikėtai atradę ir pradėję bendradarbiavimą. Platforma patogi naudojimui ir kas ypač svarbu - greitis ir aiškumas! Greitas ir lengvai suprantamas prekių įkėlimas, valdymas, greita…
MADI KIDS
Džiaugiuosi prisijungusi prie didelės kūrėjų bendruomenės. Puslapis neapkrautas, aiškus, puikus prekių filtravimas pagal poreikį. Patogu tiek kūrėjui, tiek ir pirkėjui. Sėkmės ir nesustokite augti.
SIUVIMO MAGIJA
Smagu, kad atsirado tokia platforma. Paprasta naudoti ir patogu. Džiaugiamės, kad ir mes čia esame. Geriausios Jums kloties!
PAPAPŪGA
Prekių kėlimas tikrai labai paprastas ir neapsunkintas. Sveikinimai!
PAS BABĄ
Turiu pagirti Jūsų platformą, kadangi šiuo metu kaip galėdami stengiamės savo asortimentą įkelti į daug skirtingų platformų ir pastebėjom, kad pas Jus labai patogiai veikia…
HOLLA APRANGA VAIKAMS IR PAAUGLIAMS
Tik neseniai pradėjome naudotis MESVAIKAMS.LT platforma ir galiu pasakyti, kad labai džiaugiuosi, kad prisijungėme. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai,bet tikrai sulaukėme nemažai dėmėsio, o kas svarbiausia…
LIŪTI KIDS
Labai patiko ši platforma 👍 nes tokios vienijančios naujas vaikiškas prekes nebuvo🙂
DRAMBLIUKAS – VAIKIŠKA TECHNIKA
Jūsų atsiliepimų labai laukiame FB žinute arba info@mesvaikams.lt