Apie mus

Sveiki!

Esu Reda, MESVAIKAMS.LT idėjos autorė. Taip pat esu trijų berniukų mama. Taigi, idėja įkurti erdvę, kurioje naujais vaikiškais daiktais galėtų patogiai prekiauti visi norintieji, gimė iš praktinių paskatų.

Platformos MESVAIKAMS.LT idėja – suburti smulkiuosius vaikams skirtų daiktų pardavėjus į vieną vietą, kurioje būtų patogu pirkti ir parduoti. Čia – viskas vaikams. Platforma suteikia galimybę patogiai surasti ir įsigyti įvairių Lietuvos kūrėjų bei gamintojų daiktų ir kruopščiai atrinktų užsienio prekių ženklų atstovų gaminių savo vaikams vienoje vietoje.

Kuriant prekybos platformą MESVAIKAMS.LT mano prioritetas ir didžiausia siekiamybė buvo ir išlieka PATOGUMAS.

Reda Sliekienė, MESVAIKAMS.LT idėjos autorė

Ką tai reiškia pardavėjams?

  • Patogumas dalyvauti Lietuvos kūrėjų ir smulkiųjų pardavėjų bendruomenėje ir vietoje, kurioje pirkėjų, ieškančių įvairiausių daiktų savo vaikams, apsilanko tikrai daugiau negu jūsų individualioje prekyvietėje. Čia apie jūsų prekės ženklą ir prekes sužinos keliskart daugiau pirkėjų, o tai gerokai padidins pardavimą.

  • Patogumas pardavėjams, kurie iki šiol NETURI savo el. parduotuvės. Galimybė minimaliomis sąnaudomis pateikti savo prekes didelėje prekybos platformoje, iš karto gauti pirkėjų srautą ir prekės ženklo reklamą.

  • Patogumas pardavėjams, kurie TURI savo el. parduotuvę, skelbti aktyvias nuorodas į savo individualią prekyvietę (el. parduotuvę ar „Facebook“, „Etsy“ ar kt. paskyrą) ir taip pakviesti susidomėjusius lankytojus įsigyti prekę tiesiogiai iš jūsų, parodyti jiems platesnį asortimentą ir auginti savo pirkėjų ir gerbėjų bendruomenę.

Ką tai reiškia pirkėjams?

  • Patogumas surasti ir įsigyti įvairių Lietuvos kūrėjų bei gamintojų daiktų ir kruopščiai atrinktų užsienio prekių ženklų atstovų gaminių savo vaikams vienoje vietoje. Nustebsite, kiek naujų ir nematytų dalykų čia galite atrasti!

  • Patogumas pirkti be registracijos: susisiekti su pardavėju per programėlę „Messenger“, telefonu ar SMS žinute, spustelėti aktyvią prekės nuorodą ir patekti tiesiai į pardavėjo individualią prekyvietę. Jei naudositės pastaruoju būdu, galėsite iškart įsigyti patikusį daiktą ir pamatyti platesnį konkretaus pardavėjo asortimentą.

  • Patogumas tiesiogiai, be tarpininkų, bendrauti su gaminio kūrėju ir pardavėju – juk būna atvejų, kai norisi aptarti užsakymo detales, pasitarti, paklausti ir gauti tokią prekę, kuri būtų sukurta specialiai jums ir tiktų TOBULAI!

Internetinis prekybos centras MESVAIKAMS.LT pradėjo veiklą 2020 m. balandį. Be galo džiaugiuosi supratusi, kad tokia vieta yra reikalinga! Labai malonu stebėti šioje prekybos platformoje vykstantį veiksmą. Pastebiu ir pati kaskart labai džiaugiuosi kiekvienu nauju pardavėju, prisijungusiu prie MESVAIKAMS.LT pardavėjų bendruomenės!

Rašykite man, jei norite paklausti, patarti, pateikti pasiūlymą ar pasidžiaugti: info@mesvaikams.lt! Tobulinkime šią erdvę kartu, kad čia būtų patogu ir jauku visiems – ir pirkėjams, ir pardavėjams!

Dalintis

Atsiliepimai

Net neįsivaizduojat, kaip aš džiaugiuosi jus atradusi 🥰 Negalvojau, kad gali būti tiek užsakymų, kai aplink tiek daug konkurencijos 😊 Savininkė labai šiltas, malonus žmogus.…
TOUCH OF SERENITY
Džiaugiamės netikėtai atradę ir pradėję bendradarbiavimą. Platforma patogi naudojimui ir kas ypač svarbu - greitis ir aiškumas! Greitas ir lengvai suprantamas prekių įkėlimas, valdymas, greita…
MADI KIDS
Džiaugiuosi prisijungusi prie didelės kūrėjų bendruomenės. Puslapis neapkrautas, aiškus, puikus prekių filtravimas pagal poreikį. Patogu tiek kūrėjui, tiek ir pirkėjui. Sėkmės ir nesustokite augti.
SIUVIMO MAGIJA
Smagu, kad atsirado tokia platforma. Paprasta naudoti ir patogu. Džiaugiamės, kad ir mes čia esame. Geriausios Jums kloties!
PAPAPŪGA
Prekių kėlimas tikrai labai paprastas ir neapsunkintas. Sveikinimai!
PAS BABĄ
Turiu pagirti Jūsų platformą, kadangi šiuo metu kaip galėdami stengiamės savo asortimentą įkelti į daug skirtingų platformų ir pastebėjom, kad pas Jus labai patogiai veikia…
HOLLA APRANGA VAIKAMS IR PAAUGLIAMS
Tik neseniai pradėjome naudotis MESVAIKAMS.LT platforma ir galiu pasakyti, kad labai džiaugiuosi, kad prisijungėme. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai,bet tikrai sulaukėme nemažai dėmėsio, o kas svarbiausia…
LIŪTI KIDS
Labai patiko ši platforma 👍 nes tokios vienijančios naujas vaikiškas prekes nebuvo🙂
DRAMBLIUKAS – VAIKIŠKA TECHNIKA
Jūsų atsiliepimų labai laukiame FB žinute arba info@mesvaikams.lt