Apie mus

Sveiki! Esame interneto portalas MESVAIKAMS.LT. Kuriame jį kaip vaikams skirtų naujų daiktų pardavimo erdvę internete.


Kuo mes išskirtiniai? Mūsų internetinėje pardavimų erdvėje parduodami tik NAUJI daiktai vaikams. Gyvename idėja suburti prekiaujančius vaikiškais daiktais į vieną vietą, kurioje visiems būtų patogu parduoti ir pirkti!

Kviečiame į šią erdvę susiburti lietuvių gamintojus, kuriančius ir parduodančius įvairius vaikiškus daiktus bei smulkius prekybininkus, kurie parduoda kokybiškus užsienio prekių ženklų daiktus vaikams.

Tokiu būdu tėveliams, ieškantiems pirkinių savo vaikučiams, norime suteikti kuo didesnį kokybišką pasirinkimą ir patogų apsipirkimo būdą, o smulkiesiems pardavėjams siūlome galimybę susiburti į vieną internetinę pardavimų erdvę ir kartu pritraukti daugiau pirkėjų.

Linkime Jums smagių apsipirkimų ir sėkmingų pardavimų!

O jei norėtumėte mūsų komandai užduoti klausimų, rašykite mums info@mesvaikams.lt.

Dalintis
Nuoširdžiai Jūsų
MESVAIKAMS.LT komanda

Atsiliepimai

Džiaugiuosi prisijungusi prie didelės kūrėjų bendruomenės. Puslapis neapkrautas, aiškus, puikus prekių filtravimas pagal poreikį. Patogu tiek kūrėjui, tiek ir pirkėjui. Sėkmės ir nesustokite augti.
SIUVIMO MAGIJA
Smagu, kad atsirado tokia platforma. Paprasta naudoti ir patogu. Džiaugiamės, kad ir mes čia esame. Geriausios Jums kloties!
PAPAPŪGA
Prekių kėlimas tikrai labai paprastas ir neapsunkintas. Sveikinimai!
PAS BABĄ
Turiu pagirti Jūsų platformą, kadangi šiuo metu kaip galėdami stengiamės savo asortimentą įkelti į daug skirtingų platformų ir pastebėjom, kad pas Jus labai patogiai veikia…
HOLLA APRANGA VAIKAMS IR PAAUGLIAMS
Tik neseniai pradėjome naudotis MESVAIKAMS.LT platforma ir galiu pasakyti, kad labai džiaugiuosi, kad prisijungėme. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai,bet tikrai sulaukėme nemažai dėmėsio, o kas svarbiausia…
LIŪTI KIDS
Labai patiko ši platforma 👍 nes tokios vienijančios naujas vaikiškas prekes nebuvo🙂
DRAMBLIUKAS – VAIKIŠKA TECHNIKA
Nuostabi platforma Lietuvos kūrėjams. Programėlė veikia greitai yra patogi naudoti. Labiausiai patinka, kad klientai gali su kūrėju bendrauti tiesiogiai per messenger programėlę be jokių tarpininkų.  Ačiū!
LAUMĖS STILIUS
Džiaugiuosi atradusi šią platformą. Įsigijau narystę ir esu patenkinta. Greitai įkeliamas skelbimas. Smagu, kad su klientais eina bendrauti per messenger programėlę.
APRANGAVAIKUI.LT
Jūsų atsiliepimų labai laukiame FB žinute arba info@mesvaikams.lt