Pagalba

1 ŽINGSNIS – REGISTRACIJA

Registruotis galima dviem būdais: naudojant jūsų turimą Facebook paskyrą (registruojantis pasirinkti “Tęsti su Facebook” mygtuką) arba rankiniu būdu užpildant registracijos formą.  Jeigu registruojatės rankiniu būdu užpildydami registracijos formą ir, jeigu jūsų įvestas el. pašto adresas yra toks pats kaip jūsų Facebook paskyros pagrindinis el. pašto adresas, tada ateityje prisijungti galite abiem minėtais būdais. Jeigu registracijos platformoje el. pašto adresas yra ne tas pats kaip jūsų FB paskyros, tada prisijungti galite tik tuo būdu kaip ir registravotės – suvesdami vartotojo vardą ir slaptažodį. Jeigu registruojatės naudodami jūsų turimą Facebook paskyrą, tai ateityje tik šiuo būdu ir prisijungsite.

Registruojantis bet kokiu būdu platformoje, būtinas elementas yra vartotojo vardas – tai yra jūsų sugalvotas vardas (savęs pavadinimas), kuriuo kiekvienas svetainėje registruotas narys yra identifikuojamas.

Pardavėjams rekomenduojame rinktis vartotojo vardą, kurį norite populiarinti ar kuriuo pirkėjai jus jau atpažįsta. Tai gali būti jūsų prekės ženklas ar jau turimos parduotuvės pavadinimas. Vienodas parduotuvių pavadinimas įvairiose prekybos vietose – sėkmingas rinkodaros žingsnis.

DĖMESIO! Jeigu, susipažinę su šia informacija norėtumėte savo vartotojo vardą pasikeisti, parašykite mums info@mesvaikams.lt ir mes tą pakeitimą atliksime. Patiems to padaryti nepavyks!

Registruotis

2 ŽINGSNIS – PASKYROS SUSIKŪRIMAS

Po registracijos platformoje sekantis žingsnis yra savo paskyros arba, kitaip tariant, profilio informacijos suformavimas. Tai yra lyg nario vizitinė kortelė. Ši dalis ypač aktuali pardavėjams, nes būtent šioje dalyje pardavėjas turi galimybę trumpai prisistatyti, papasakoti apie save, apie parduodamų daiktų kilmę ir pan., t.y. pateikti jo parduodamus daiktus lydinčią informaciją. Visa ši informacija pateikiama „Tavo paskyroje“ dalyje „Tavo nustatymai“.

Profilio nuotrauka – tai yra paveiksliukas arba nuotrauka, nario vizitinės kortelės dalis. Jeigu registruojantis naudojate savo Facebook paskyrą, tada profilio nuotrauka yra įkeliama automatiškai (tokia pati kaip ir jūsų Facebook paskyroje). Jeigu norite, galite šia nuotrauką bet kada patys pasikeisti. Jeigu registruojatės rankiniu būdu suvesdami registracijos duomenis, tada profilio nuotraukos nebus, kol jos taip pat rankiniu būdu patys neįkelsite.

Jeigu esate pardavėjas, profilio nuotrauka gali būti jūsų logotipas ar vienas iš jūsų parduodamų daiktų, reprezentuojančių jūsų veiklą. Žinoma, galite rinktis ir neutralius vaizdus ar savo nuotraukas. Profilio nuotrauką galite bet kada ir kiek tik norite kartų pasikeisti patys savo paskyrose profilio nustatymuose.

Vardas ir pavardė – tai yra tikrasis jūsų vardas ir pavardė. Šiuos duomenis matys tik sistemos administratoriai, jie platformos lankytojams nebus matomi.

Telefono numeris – galite pasirinkti, ar norite šią informaciją pateikti, ar ne. Pardavėjams rekomenduojame savo paskyroje nurodyti savo telefono numerį, kad ir neregistruoti svetainės lankytojai galėtų su jumis susisiekti (paskambinti ar parašyti sms). Jeigu savo telefono numerio nenurodysite, su jumis galės susisiekti tik registruoti nariai, rašydami jums žinutę per platformos susirašinėjimo sistemą.

Facebook  vartotojo vardas – ši informacija reikalinga tam, kad jūsų paskyroje atsirastų bendravimo su jumis per Messenger programėlę galimybė. Tai yra greitas ir patogus būdas pirkėjams susisiekti su pardavėju ir gauti reikalingus atsakymus apie parduodamą daiktą ar susitarti dėl pirkimo. DĖMESIO: jūsų Facebook vartotojo vardas, tai nėra jūsų Facebook (paskyros) vardas/pavadinimas! Tik retais atvejais šie abu vardai sutampa. Tai yra tas žodžių ir simbolių rinkinys vienoje visumoje, kuris yra matomas  jūsų Facebook paskyros pradinio puslapio nuorodoje  (adreso laukelyje) po “/” ženklo arba po ženklo “@” mobilioje versijoje.  Pvz. Facebook paskyros pavadinimas yra Trys broliai, o Facebook vartotojo vardas, kurį reikia įrašyti yra trys.broliai.17 (https://www.facebook.com/trys.broliai.17 arba mobilioje versijoje @trys.broliai.17). Privačios Facebook paskyros vartotojo vardas dažniausiai būna vardas.pavardė (be lietuviškų raidžių).  Įrašę Facebook vartotojo vardą ir atnaujinę savo paskyros duomenis, pasitikrinkite, ar prie jūsų parduodamų daiktų atsirado Messenger ikona ir, ar ją paspaudus inicijuojamas susirašinėjimas būtent su tuo Messenger adresatu, kurio Facebook paskyros duomenis įrašėte (t.y. su jums priklausančia Facebook verslo ar privačia paskyra). Messenger ikoną prie savo parduodamų daiktų galėsite matyti tik tuomet, jeigu tuo metu būsite atsijungę nuo savo paskyros Mesvaikams.lt platformoje. Kilus klausimams, rašykite mums, mielai padėsime.

Tipas – pasirinkite, koks narys esate šioje platformoje: paprastas (esate tik pirkėjas) ar komercinis (esate pirmiausia pardavėjas, po to ir pirkėjas). Šis jūsų pasirinkimas yra reikalingas, kad gautumėte iš platformos administratorių būtent jums skirtą informaciją, t.y. siunčiama informacija ar naujienos tik pardavėjams, arba siunčiama informacija ar naujienos tik pirkėjams. Daugiau šis pasirinkimas jokios reikšmės neturi.

Vietovė – jūsų miestas, pasirinkite iš sąrašo.

Daiktų atsiėmimo vieta – jeigu esate pardavėjas, rekomenduojame nurodyti kiek galima tikslesnę vietą (rajoną ar tikslų adresą, jeigu turite fizinę parduotuvę), kur tame pačiame mieste gyvenantys pirkėjai galėtų atsiimti prekes.

Nario aprašymas dalyje „Apie tave“ – pardavėjams rekomenduojame trumpai prisistatyti, papasakoti apie save, kad jūsų parduodami daiktai turėtų juos lydinčią informaciją apie pardavėją, apie daiktų kilmę ar pan. Aprašymas yra labai svarbus, kad pirkėjai susidarytų įspūdį apie jūsų parduotuvę. Įdomi istorija padidina jūsų šansus būti pastebėtiems MESVAIKAMS.LT komandos ir taip sulaukti nemokamos reklamos. Todėl papasakokite, kaip atsirado jūsų veikla, kas jus įkvepia šiai veiklai, kas jus daro unikalius ir pan. Maksimali šios dalies teksto apimtis 600 simbolių.

3 ŽINGSNIS – DAIKTO ĮKĖLIMAS

Daiktų nuotraukos. Galite įkelti daugiausia 10 daikto nuotraukų, tačiau mažiausiai turi būti 2 skirtingos nuotraukos. Svarbu, kad pirmojoje pagrindinėje nuotraukoje matytųsi visas daiktas. Pirmoje nuotraukoje negali būti tik parduodamo daikto dalis, nuotraukų koliažai ar parduodamas daiktas tarp kitų daiktų (kelių daiktų kompozicija). Iš pirmosios nuotraukos turi būti aišku, koks daiktas yra parduodamas. Ši nuotrauka yra daikto vizitinė kortelė, kurią pirmiausiai pamato potencialus pirkėjas.

Nuotraukos turi kuo geriau atspindėti jūsų prekę, todėl naudokite jų kuo daugiau – pateikite pirkėjui daikto vaizdą iš arčiau, iš toliau, iš kelių pusių, parodykite svarbias detales, tesktūrą, jeigu daiktas parduodamas pakuotėje – pateikite nuotraukų su prekės pakuote.

Rekomenduojami parametrai nuotraukoms. Geriausiai atrodo nuotraukos, kurios keliamos pailgo formato ir atitinka pločio ir ilgio proporciją atitinkamai 2*3.  Jeigu nuotrauka yra rekomenduojamo formato, tuomet ji atvaizduojama kokybiškai, nėra apkarpomas jos vaizdas.  Rekomenduojama kelti iki 5 MB dydžio nuotraukas. Formatas rekomenduojamas yra .jpg arba .png, tačiau taip pat galimi ir .jpeg ir .gif formatai.

Skirkite laiko daikto nuotraukoms. Tobulinkite jas tol, kol rezultatu būsite patenkinti, kol atrasite savitą stilių, tinkamą jūsų prekėms. Internetu klientai perka nuotraukas. Jeigu jos nesudomina, netraukia, tuomet galite prarasti dalį potencialių pirkėjų.

DĖMESIO! Jeigu patiriate kokių nors nesklandumų keliant nuotraukas arba jų nepavyksta įkelti, parašykite mums info@mesvaikams.lt ir mes jums padėsime. Jeigu atsiųstumėte nuotrauką ar kelias nuotraukas, kurių nepavyksta įkelti, tai labai pagreitintų problemos sprendimą.

Pavadinimas – tai turi būti informatyvus daikto pavadinimas, kurio sudėtyje yra žodžiai raktažodžiai, pagal kuriuos pirkėjai ieško tokių daiktų. Geriausi raktažodžiai yra tie, kuriuos potencialūs pirkėjai naudoja paieškos langelyje ieškodami daiktų. Daikto pavadinimas turėtų būti ne tai, ką jūs norite apie jį pasakyti ar kaip jį pristatyti, o toks, kaip tos prekės gali ieškoti pirkėjas, t.y. gana paprastas ir aiškiai apibūdinantis, kas tai yra (pvz. vasarinė suknelė, merino vilnos megztukas, silikoninis kramtukas).

Daikto aprašymas – išsamiai aprašykite parduodamą daiktą, sudominkite potencialius pirkėjus. Aprašymo pradžioje pateikite bendrąją informaciją, didinančią norą pirkti. Toliau pateikite daikto specifikaciją: išmatavimus, medžiagas (iš ko pagamintas daiktas), paminėkite galimas spalvas, kitus galimus daikto pasirinkimus, pagaminimo terminus (jeigu neturite daikto atsargų), kitą specifinę daikto informaciją apie daikto priežiūrą ar pan.

Ar prekė lietuviška? – šioje vietoje turite pažymėti ar prekė yra lietuviška, t.y. tai Lietuvos kūrėjų gaminys ar prekė pagaminta užsienyje, t.y. užsienio prekės ženklo daiktas. Lietuviškų prekės ženklų daiktai bus pažymėti specialiu „Lietuviška prekė“ ženkliuku. Pirkėjai, pasirinkę filtrą „Pagaminta Lietuvoje“ turi galimybę matyti tik Lietuvos gamintojų daiktus bet kurioje daiktų kategorijoje.

Daikto kategorijos pasirinkimas. Visi daiktai platformoje yra suskirstyti į šešias kategorijas. Tose kategorijose rasite subkategorijas. Labai svarbu parduodamą daiktą talpinti į teisingą subkategoriją, kadangi didžioji dalis pirkėjų daiktų ieško naudodami filtravimo sistemą, kuri ir veikia naudodama šį daiktų skirstymą. Jeigu savo daiktui nerandate tinkamos vietos, parašykite mums info@mesvaikams.lt ir, esant reikalui, papildysime šį sąrašą.

Prekės ženklas – prekės ženklas gali būti pasirenkamas iš pateiktų variantų (įvedus pirmąsias prekės ženklo raides, sistema automatiškai pateiks prekės ženklo variantus). Jeigu pateiktame sąraše nėra jums reikalingo prekės ženklo, jį įrašykite patys ir pažymėkite, kad tą prekės ženklą norite naudoti. Jeigu esate Lietuvos kūrėjai ir turite savo prekinį ženklą, jį taip pat galite įrašyti ir naudoti, o jeigu savo prekės ženklo neturite, tada pasirinkite Handmade.

Dydis. Dydžio pasirinkimo skiltyje pažymėkite visus dydžius, kurie yra aktualūs jūsų parduodamam daiktui, t.y. vienas daiktas gali turėti daugiau negu vieną dydį. Parduodami avalynę turite įrašyti ir realų vidpadžio dydį, o jeigu parduodate keletą avalynės dydžių, surašykite visų dydžių realius vidpadžius (cm).

4 ŽINGSNIS – KAIP PIRKTI?

MESVAIKAMS.LT platformoje savo daiktus parduoda daug skirtingų pardavėjų.

Norėdami įsigyti daiktą ar sužinoti papildomos informacijos apie jį, turite susisiekti su tą daiktą siūlančiu pardavėju. Susisiekti su pardavėju galite šiais būdais:

 • Rašyti laišką pardavėjui per platformos susirašinėjimo sistemą (gali tik registruoti nariai, kaip registruotis rasite čia: Registracija
 • Rašyti pardavėjui per Messenger programėlę. Siunčiant pardavėjui žinutę šiuo būdu, rekomenduojame iš karto nusiųsti ir daikto nuorodą (nukopijuoti adreso lauką arba nusiųsti ekrano nuotrauką), kad pardavėjas žinotų, apie kokį daiktą teiraujatės.
 • Skambinti pardavėjui arba rašyti jam sms žinutę (jeigu pardavėjas yra pateikęs savo telefono nr).
 • Pasinaudoti pardavėjo pateikta aktyvia daikto nuoroda, nukreipiančia tiesiai į jo asmeninę elektroninę parduotuvę ir pirkti tiesiai iš ten. Šią nuorodą rasite patikusio daikto aprašymo pabaigoje (jeigu pardavėjas turi narystės planą, kuris suteikia teisę pateikti tokią nuorodą).

5 ŽINGSNIS – KAIP PARDUOTI?

Platforma MESVAIKAMS.LT yra vieta, į kurią kviečiame susiburti lietuvių gamintojus, kuriančius ir parduodančius įvairius vaikiškus daiktus bei smulkius prekybininkus, kurie parduoda kokybiškus lietuviškų ir užsienio prekių ženklų daiktus vaikams.

Norėdami parduoti daiktus, turite:

 • Registruotis platformoje, kaip registruotis rasite čia: Registracija
 • Susikurti savo paskyrą, įrašydami duomenis apie save į parengtą formą, plačiau skaitykite čia: Paskyros susikūrimas
 • Įsigyti Narystę pardavėjams .
 • Kelti daiktus pardavimui, plačiau apie tai skaitykite čia: Daikto įkėlimas
 • Savo daiktus parduodate ir su pirkėjais bendraujate jūs patys TIESIOGIAI! Sulaukite daikto pirkėjo ir susitarkite su juo dėl pardavimo. Registruoti pirkėjai su Jumis gali susisiekti rašydami laišką (registruojantis būtinai pateikite galiojantį el. pašto adresą), neregistruoti pirkėjai susisieks per Messenger programėlę, skambindami telefonu arba rašydami SMS žinutę (jeigu pateiksite telefono numerį savo paskyroje). Daugiau info apie narių susirašinėjimą platformoje skaitykite čia: Susirašinėjimas
 • Išsiųskite daiktą pirkėjui tik gavę apmokėjimą už daiktą arba susitarkite susitikti gyvai.
 • Nepamirškite palikti atsiliepimo apie pirkėją!

6 ŽINGSNIS – SUSIRAŠINĖJIMAS

Narių bendravimas MESVAIKAMS.LT platformoje galimas šiais būdais:

 • rašyti laišką kitam nariui per platformos susirašinėjimo sistemą (pirkėjas rašo pardavėjui, pardavėjas atsako pirkėjui). Rašyti laišką gali tik registruoti nariai, kaip registruotis rasite čia: Registracija
 • rašyti pardavėjui per Messenger programėlę. Siunčiant pardavėjui žinutę šiuo būdu, rekomenduojame iš karto nusiųsti ir daikto nuorodą (nukopijuoti adreso lauką arba nusiųsti ekrano nuotrauką), kad pardavėjas žinotų, apie kokį daiktą teiraujatės.
 • skambinti pardavėjui arba rašyti jam sms žinutę (jeigu pardavėjas yra pateikęs savo telefono nr).

SVARBU: kai kitas platformos narys (pirkėjas ar pardavėjas) jums parašo žinutę per MESVAIKAMS.LT susirašinėjimo sistemą, jums iš karto yra išsiunčiamas pranešimas apie tai jūsų nurodytu el. pašto adresu. Todėl labai svarbu, kad jūsų el. pašto adresas, kuris yra užfiksuotas platformos sistemoje, būtų tas, kuriuo aktyviai naudojatės.

Platformoje jūsų el. pašto adresas yra užfiksuojamas vienu iš dviejų būdų, tai priklauso nuo jūsų registracijos:

 • Jeigu registruojatės naudodami jūsų turimą Facebook paskyrą (registruojantis pasirinkote ir toliau prisijungiate su “Tęsti su Facebook” mygtuku), tai platformos sistemoje yra užfiksuotas tas el. pašto adresas, su kuriuo susieta jūsų FB paskyra.
 • Jeigu registruojatės rankiniu būdu užpildydami registracijos formą, tai platformos sistemoje yra užfiksuotas tas el. pašto adresas, kurį šioje formoje įrašėte.
 • Jeigu pranešimus norite gauti kitu el pašto adresu nei nurodyta Jūsų registracijos metu, savo paskyros nustatymuose įrašykite šį el pašto adresą į tam skirtą eilutę „El. paštas pranešimams siųsti”.

Jeigu nežinote/neatsimenate ir norite pasitikslinti, koks būtent el. pašto adresas sistemoje yra užfiksuotas, parašykite mums, atsakysime – rašykite mums FB žinute arba info@mesvaikams.lt.

Pardavėjus taip pat raginame savo paskyroje nurodyti telefono numerį, tada ir neregistruoti pirkėjai galės su jumis susisiekti.

7 ŽINGSNIS –  NARYSTĖ PARDAVĖJAMS

Platformos pardavėjams mes siūlome šiuos privalumus. Peržvelkite juos ir pasirinkite jūsų poreikius geriausiai atitinkantį narystės planą. Įsigyti narystės planą ir sužinoti apie jį daugiau galite čia.

12 mėnesių planas.Narystę pardavėjas gali įsigyti 12 mėnesių laikotarpiui, t.y. metams laiko. Vėliau narystę galima tęsti.

Vieta jūsų skelbimams. Galite kelti neribotą kiekį parduodamų daiktų skelbimų

Messenger pokalbių programa. Jūsų paskyroje bus įdiegta bendravimo su jumis per Messenger programėlę galimybė – prie jūsų parduodamų daiktų bus matomas „Rašyti Messenger” mygtukas. Pirkėjai jums galės parašyti tiesiai per su Jūsų Facebook paskyra susietą Messenger programėlę. Tai yra greičiausias, patogiausias ir dažniausiai naudojamas būdas pirkėjams susisiekti su pardavėju ir gauti reikalingus atsakymus apie parduodamą daiktą ar susitarti dėl pirkimo.

Daiktų iškėlimas į pagrindinį platformos puslapį. Galimybė iškelti trijų daiktų skelbimus į pagrindinį paltformos puslapį, kuriame stebimas didžiausias skelbimų peržiūrų skaičius.

Į pagrindinį svetainės puslapį iškelti daiktai bus matomi specialioje reklaminėje rubrikoje MESVAIKAMS.LT REKOMENDUOJA, kurioje daiktai sulaukia daugiausia svetainės lankytojų dėmesio.

Daiktas iškeltas į pagrindinį svetainės puslapį bus automatiškai iškeliamas ir atitinkamoje kategorijoje/subkategorijoje, kurioje jis yra įkeltas. Iškelti daiktai bus rodomi viršutinėse kategorijų / subkategorijų pozicijose, taip užtikrinant geriausią jų matomumą svetainės lankytojams.

Daiktų iškėlimas į katalogo kategorijų viršutines pozicijas. Pardavėjas gali pats pasirinkti, kiek daiktų vienu metu nori iškelti (vieną, du ar tris). Iškėlimo dienų skaičius nuo to nekinta, skiriasi tik iškeltų daiktų rodymo pagrindiniame platformos puslapyje dažnumas. Plano galiojimo metu pardavėjas gali bet kada keisti pasirinktus iškelti daiktus kitais arba tam tikrą laiką gali visai daiktų nekelti, jeigu nori taupyti jam suteiktą iškėlimo laiką ir panaudoti jį vėliau.

Narystės suteiktas daiktų iškėlimo laikas turi būti išnaudotas per narystės galiojimo laikotarpį. Pasibaigus narystei, neišnaudotas daiktų iškėlimo laikas yra anuliuojamas.

Daiktų iškėlimo laikas priklauso nuo jūsų turimo narystės plano. Plano PREMIUM turėtojai gali savo daiktus iškelti iš viso 6 mėnesius, o SUPER PREMIUM plano turėtojai gali iškeltus daiktus laikyti kasdien, t.y. visą narystės laikotarpį. Pardavėjai, įsigiję BAZINĮ narystės planą, daiktų iškėlimo galimybės neturi.

Daiktų iškėlimas savo paskyroje. Pardavėjas savo paskyroje į viršutines pozicijas gali iškelti iki 20-ties daiktų skelbimų. Šiuos daiktus platformos lankytojai, užėję į pardavėjo paskyrą pamatys pirmiausia.

Pardavėjas pats pasirenka, kokius daiktus nori iškelti. Pasirinktus iškelti daiktus ir jų eiliškumą pardavėjas gali bet kada keisti, atsižvelgdamas į sezoniškumą ar kt. veiksnius.

Ši galimybė galioja visą PREMIUM IR SUPER PREMIUM narystės laikotarpį. BAZINIS narystės planas tokios galimybės nesuteikia.

Asmeninio svetainės adreso nuoroda Jūsų profilio aprašyme. Pardavėjui suteikiama teisė savo paskyroje dalyje “Apie tave” specialioje skiltyje pateikti aktyvią nuorodą į savo e- parduotuvę, Facebook / Instagram paskyrą.

DĖMESIO: pardavėjas negali pateikti nuorodų į jam nepriklausančias prekybines platformas, taip pat į kitas internetines svetaines teikiančias panašias paslaugas kaip Mesvaikams.lt.

Ši galimybė galioja visą PREMIUM ir SUPER PREMIUM narystės laikotarpį. BAZINIS narystės planas tokios galimybės nesuteikia.

 

Daikto adreso nuoroda Jūsų el. parduotuvėje daikto aprašyme. Pardavėjui suteikiama teisė specialioje daikto aprašymo skiltyje pateikti aktyvią nuorodą į savo e-parduotuvę, savo Facebook/Instagram paskyrą, kuriose yra pateikiama išsamesnė informacija apie parduodamą daiktą arba, kur daiktą galima iš pardavėjo iš karto nusipirkti.

DĖMESIO: pardavėjas negali pateikti nuorodų į jam nepriklausančias prekybines platformas, taip pat į kitas internetines svetaines teikiančias panašias paslaugas kaip Mesvaikams.lt.

Ši galimybė galioja visą SUPER PREMIUM narystės laikotarpį. BAZINIS ir PREMIUM narystės planai tokios galimybės nesuteikia.

Įrašas mūsų FB ir IG paskyrose. FB ir IG paskyrose MESVAIKAMS.LT paskelbsime specialų reklaminį įrašą su tiesiogine nuoroda į jūsų paskyrą www.mesvaikams.lt platformoje. Galioja PREMIUM ir SUPER PREMIUM narystėms.

Jūsų daiktų reklama mokamos reklamos skelbimuose. Reklamuosime jūsų daiktus mokamuose reklaminiuose skelbimuose (mūsų lėšomis), kurie skirti lankytojų srautui į svetainę pritraukti. Galioja SUPER PREMIUM narystėms.

 

ĮSIGYTI NARYSTĖS PLANĄ

blank profile
Nuoširdžiai Jūsų
MESVAIKAMS.LT komanda

  SUSISIEK SU MUMIS

  Norėdami su mumis susisiekti, užpildyti žemiau esančią formą:

  Atsiliepimai

  Net neįsivaizduojat, kaip aš džiaugiuosi jus atradusi 🥰 Negalvojau, kad gali būti tiek užsakymų, kai aplink tiek daug konkurencijos 😊 Savininkė labai šiltas, malonus žmogus.…
  TOUCH OF SERENITY
  Džiaugiamės netikėtai atradę ir pradėję bendradarbiavimą. Platforma patogi naudojimui ir kas ypač svarbu - greitis ir aiškumas! Greitas ir lengvai suprantamas prekių įkėlimas, valdymas, greita…
  MADI KIDS
  Džiaugiuosi prisijungusi prie didelės kūrėjų bendruomenės. Puslapis neapkrautas, aiškus, puikus prekių filtravimas pagal poreikį. Patogu tiek kūrėjui, tiek ir pirkėjui. Sėkmės ir nesustokite augti.
  SIUVIMO MAGIJA
  Smagu, kad atsirado tokia platforma. Paprasta naudoti ir patogu. Džiaugiamės, kad ir mes čia esame. Geriausios Jums kloties!
  PAPAPŪGA
  Prekių kėlimas tikrai labai paprastas ir neapsunkintas. Sveikinimai!
  PAS BABĄ
  Turiu pagirti Jūsų platformą, kadangi šiuo metu kaip galėdami stengiamės savo asortimentą įkelti į daug skirtingų platformų ir pastebėjom, kad pas Jus labai patogiai veikia…
  HOLLA APRANGA VAIKAMS IR PAAUGLIAMS
  Tik neseniai pradėjome naudotis MESVAIKAMS.LT platforma ir galiu pasakyti, kad labai džiaugiuosi, kad prisijungėme. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai,bet tikrai sulaukėme nemažai dėmėsio, o kas svarbiausia…
  LIŪTI KIDS
  Labai patiko ši platforma 👍 nes tokios vienijančios naujas vaikiškas prekes nebuvo🙂
  DRAMBLIUKAS – VAIKIŠKA TECHNIKA
  Jūsų atsiliepimų labai laukiame FB žinute arba info@mesvaikams.lt