Kontaktai

  SUSISIEK SU MUMIS

  Norėdami su mumis susisiekti, užpildyti žemiau esančią formą:

  KONTAKTAI

  El. paštas: info@mesvaikams.lt
  Tel. nr.: +370 612 82 646

  Dalintis
  Nuoširdžiai Jūsų
  MESVAIKAMS.LT komanda

  Atsiliepimai

  Džiaugiuosi prisijungusi prie didelės kūrėjų bendruomenės. Puslapis neapkrautas, aiškus, puikus prekių filtravimas pagal poreikį. Patogu tiek kūrėjui, tiek ir pirkėjui. Sėkmės ir nesustokite augti.
  SIUVIMO MAGIJA
  Smagu, kad atsirado tokia platforma. Paprasta naudoti ir patogu. Džiaugiamės, kad ir mes čia esame. Geriausios Jums kloties!
  PAPAPŪGA
  Prekių kėlimas tikrai labai paprastas ir neapsunkintas. Sveikinimai!
  PAS BABĄ
  Turiu pagirti Jūsų platformą, kadangi šiuo metu kaip galėdami stengiamės savo asortimentą įkelti į daug skirtingų platformų ir pastebėjom, kad pas Jus labai patogiai veikia…
  HOLLA APRANGA VAIKAMS IR PAAUGLIAMS
  Tik neseniai pradėjome naudotis MESVAIKAMS.LT platforma ir galiu pasakyti, kad labai džiaugiuosi, kad prisijungėme. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai,bet tikrai sulaukėme nemažai dėmėsio, o kas svarbiausia…
  LIŪTI KIDS
  Labai patiko ši platforma 👍 nes tokios vienijančios naujas vaikiškas prekes nebuvo🙂
  DRAMBLIUKAS – VAIKIŠKA TECHNIKA
  Nuostabi platforma Lietuvos kūrėjams. Programėlė veikia greitai yra patogi naudoti. Labiausiai patinka, kad klientai gali su kūrėju bendrauti tiesiogiai per messenger programėlę be jokių tarpininkų.  Ačiū!
  LAUMĖS STILIUS
  Džiaugiuosi atradusi šią platformą. Įsigijau narystę ir esu patenkinta. Greitai įkeliamas skelbimas. Smagu, kad su klientais eina bendrauti per messenger programėlę.
  APRANGAVAIKUI.LT
  Jūsų atsiliepimų labai laukiame FB žinute arba info@mesvaikams.lt