Kaip tai veikia?

MESVAIKAMS.LT – Lietuvos kūrėjus ir smulkiuosius pardavėjus vienijanti erdvė. Tai vieta, kurioje galima pirkti ir parduoti NAUJUS vaikams skirtus daiktus. Susikurti paskyrą labai paprasta. Prisijunkite, pirkite ir parduokite!

PIRKITE!

MESVAIKAMS.LT platformoje savo daiktus parduoda daug skirtingų pardavėjų. Norėdami įsigyti daiktą, turite susisiekti su tą daiktą siūlančiu pardavėju: rašyti jam laišką (gali tik registruoti nariai), rašyti pardavėjui per Messenger programėlę, skambinti arba rašyti sms žinutę (jeigu pardavėjas yra pateikęs savo telefono nr).

KAIP PIRKTI?

Pirkti galima registruotiems nariams arba be registracijos. Užsiregistravus tai padaryti patogiau: galėsite žymėtis Jums patikusius daiktus, sekti Jums patinkančių pardavėjų asortimento papildymus ir gauti informaciją apie nuolaidas.

Jeigu registruotis nenorite, rašykite pardavėjui per Messenger programėlę, skambinkite arba rašykite SMS žinutę pardavėjui ir susitarkite dėl pirkimo.

Jūsų patogumui, pirkti galite ir pasinaudodami pardavėjo pateikta aktyvia daikto nuoroda, nukreipiančia tiesiai į jo asmeninę elektroninę parduotuvę ir pirkti tiesiai iš ten. Šią nuorodą rasite patikusio daikto aprašymo pabaigoje (jeigu pardavėjas turi narystės planą, kuris suteikia teisę pateikti tokią nuorodą). 

ATMINKITE, kad prekybos platformoje MESVAIKAMS.LT jūs visada bendraujate TIESIOGIAI su kūrėjais ir daikto pardavėjais, taigi galite aptarti ir suderinti visas užsakymo detales!

Jums tinkamus daiktus rasite naudodamiesi patogia MESVAIKAMS.LT daiktų paieškos ir filtravimo sistema. Jeigu trūksta informacijos apie parduodamą daiktą, užduokite papildomus klausimus pardavėjui.

Gavę daiktą, nepamirškite palikti atsiliepimo apie pardavėją. Taip padėsite pardavėjui įgyti daugiau kitų narių pasitikėjimo ir lengviau pritraukti naujų pirkėjų. Deja, palikti atsiliepimą gali tik registruoti portalo nariai, todėl labai raginame užsiregistruoti.

Kodėl verta pirkti MESVAIKAMS.LT platformoje? MESVAIKAMS.LT  platformoje jūs turite galimybę patogiai surasti ir įsigyti įvairių Lietuvos kūrėjų ir gamintojų daiktus bei kruopščiai atrinktų užsienio prekių ženklų gaminius savo vaikams vienoje vietoje.

Daugiau informacijos apie dalyvavimą platformoje rasite mūsų PAGALBOS puslapyje.

PARDUOKITE!

Parduoti gali tik registruoti nariai. Užsiregistravęs narys turi galimybę susikurti ir užpildyti savo virtualią parduotuvę parduodamais daiktais pagal nustatytas daiktų aprašymo taisykles – taip visi daiktai atsiduria vienoje didelėje MESVAIKAMS.LT pardavimų erdvėje. Naudodamiesi patogia daiktų filtravimo sistema pirkėjai ras jiems tinkamus daiktus.

KAIP PARDUOTI?

  • Užsiregistruokite platformoje.
  • Įsigykite vieną iš siūlomų narystės planų – tai yra vienkartinis metinis mokestis, leidžiantis prekiauti platformoje. Daugiau jokių tarpininkavimo mokesčių nėra, visas 100 % uždarbio pardavus prekę bus jūsų.
  • Jūsų narystė ir galimybė kelti daiktų skelbimus bus aktyvuota iš karto po gauto apmokėjimo.
  • Parduoti galite tik naujus kokybiškus daiktus.
  • Įkelkite daiktus, kuriuos norite parduoti, į savo paskyrą – įkelkite kokybiškas nuotraukas, aprašykite juos ir nustatykite kainas.
  • Su pirkėjais bendraujate jūs patys TIESIOGIAI! Registruoti pirkėjai su jumis gali susisiekti rašydami laišką (registruojantis būtinai pateikite galiojantį el. pašto adresą), neregistruoti pirkėjai susisieks rašydami jums per Messenger programėlę, skambindami telefonu arba rašydami SMS žinutę (jeigu pateiksite telefono numerį savo paskyroje). Taigi, sulaukite daikto pirkėjo ir susitarkite su juo dėl pardavimo.
  • Jūsų ir pirkėjų patogumui, galite pateikti aktyvią daikto nuorodą, nukreipiančią pirkėją tiesiai į jūsų asmeninę elektroninę parduotuvę. Šią nuorodą galite talpinti savo paskyros aprašyme ir kiekvieno daikto aprašyme, jeigu įsigysite narystės planą, kuris suteikia teisę pateikti tokias nuorodas. 
  • Išsiųskite daiktą pirkėjui tik gavę apmokėjimą už daiktą arba susitarkite susitikti gyvai.
  • Nepamirškite palikti atsiliepimo apie pirkėją.

Kodėl verta parduoti savo prekes MESVAIKAMS.LT platformoje? MESVAIKAMS.LT platformos idėja yra suburti smulkiuosius vaikiškų daiktų pardavėjus į vieną vietą, kurioje būtų patogu pirkti ir parduoti. Atsidarę savo parduotuvėlę šioje platformoje, iš karto sulauksite lankytojų srauto. Pirkėjų, ieškančių įvairiausių daiktų savo vaikams, šioje platformoje apsilanko tikrai daugiau negu jūsų individualioje pardavimo vietoje, taigi apie jūsų parduodamus daiktus sužinos daugiau pirkėjų ir tikimybė parduoti bus didesnė.

Įsigyti narystę pardavėjams ir daugiau informacijos apie narystes rasite skiltyje Pardavėjams .

Daugiau informacijos apie dalyvavimą platformoje rasite mūsų PAGALBOS puslapyje.

BENDRAUKIME!

Mums brangus kiekvienas MESVAIKAMS.LT bendruomenės narys! Stengiamės dirbti taip, kad kiekvienas iš Jūsų sugrįžtų čia dar daug kartų. Nes mūsų tikslas vienas – sukurti pardavėjams ir pirkėjams patogią naudoti interneto platformą. El. p. info@mesvaikams.lt adresu lauksime bet kokių Jūsų pasiūlymų ar pageidavimų, kaip šią internetinę pardavimų erdvę padaryti Jums dar patogesnę.

Dalintis
Nuoširdžiai Jūsų
MESVAIKAMS.LT komanda

Atsiliepimai

Net neįsivaizduojat, kaip aš džiaugiuosi jus atradusi 🥰 Negalvojau, kad gali būti tiek užsakymų, kai aplink tiek daug konkurencijos 😊 Savininkė labai šiltas, malonus žmogus.…
TOUCH OF SERENITY
Džiaugiamės netikėtai atradę ir pradėję bendradarbiavimą. Platforma patogi naudojimui ir kas ypač svarbu - greitis ir aiškumas! Greitas ir lengvai suprantamas prekių įkėlimas, valdymas, greita…
MADI KIDS
Džiaugiuosi prisijungusi prie didelės kūrėjų bendruomenės. Puslapis neapkrautas, aiškus, puikus prekių filtravimas pagal poreikį. Patogu tiek kūrėjui, tiek ir pirkėjui. Sėkmės ir nesustokite augti.
SIUVIMO MAGIJA
Smagu, kad atsirado tokia platforma. Paprasta naudoti ir patogu. Džiaugiamės, kad ir mes čia esame. Geriausios Jums kloties!
PAPAPŪGA
Prekių kėlimas tikrai labai paprastas ir neapsunkintas. Sveikinimai!
PAS BABĄ
Turiu pagirti Jūsų platformą, kadangi šiuo metu kaip galėdami stengiamės savo asortimentą įkelti į daug skirtingų platformų ir pastebėjom, kad pas Jus labai patogiai veikia…
HOLLA APRANGA VAIKAMS IR PAAUGLIAMS
Tik neseniai pradėjome naudotis MESVAIKAMS.LT platforma ir galiu pasakyti, kad labai džiaugiuosi, kad prisijungėme. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai,bet tikrai sulaukėme nemažai dėmėsio, o kas svarbiausia…
LIŪTI KIDS
Labai patiko ši platforma 👍 nes tokios vienijančios naujas vaikiškas prekes nebuvo🙂
DRAMBLIUKAS – VAIKIŠKA TECHNIKA
Jūsų atsiliepimų labai laukiame FB žinute arba info@mesvaikams.lt