Kaip tai veikia?

MESVAIKAMS.LT – Lietuvos kūrėjus ir smulkiuosius pardavėjus vienijanti erdvė. Tai vieta, kurioje galima pirkti ir parduoti NAUJUS vaikams skirtus daiktus. Susikurti paskyrą labai paprasta ir nieko nekainuoja. Prisijunkite, pirkite ir parduokite!

PIRKITE!

MESVAIKAMS.LT platformoje savo daiktus parduoda daug skirtingų pardavėjų. Norėdami įsigyti daiktą, turite susisiekti su tą daiktą siūlančiu pardavėju: rašyti jam laišką (gali tik registruoti nariai), rašyti pardavėjui per Messenger programėlę, skambinti arba rašyti sms žinutę (jeigu pardavėjas yra pateikęs savo telefono nr).

KAIP PIRKTI?

Taigi, pirkti galima registruotiems nariams arba be registracijos. Užsiregistravus tai padaryti patogiau: galėsite žymėtis Jums patikusius daiktus, sekti Jums patinkančių pardavėjų asortimento papildymus ir gauti informaciją apie nuolaidas. Jeigu registruotis nenorite, rašykite pardavėjui per Messenger programėlę, skambinkite arba rašykite SMS žinutę pardavėjui ir susitarkite dėl pirkimo.

Jums tinkamus daiktus rasite naudodamiesi patogia MESVAIKAMS.LT daiktų paieškos ir filtravimo sistema. Jeigu trūksta informacijos apie parduodamą daiktą, užduokite papildomus klausimus pardavėjui.

Gavę daiktą, nepamirškite palikti atsiliepimo apie pardavėją. Taip padėsite pardavėjui įgyti daugiau kitų narių pasitikėjimo ir lengviau pritraukti naujų pirkėjų. Deja, palikti atsiliepimą gali tik registruoti portalo nariai, todėl labai raginame užsiregistruoti.

Kodėl verta pirkti MESVAIKAMS.LT platformoje? MESVAIKAMS.LT  platformoje jūs turite galimybę patogiai surasti ir įsigyti įvairių Lietuvos kūrėjų ir gamintojų daiktus bei kruopščiai atrinktų užsienio prekių ženklų gaminius savo vaikams vienoje vietoje.

Daugiau informacijos apie dalyvavima platformoje rasite mūsų PAGALBOS puslapyje.

PARDUOKITE!

Parduoti gali tik registruoti nariai. Užsiregistravęs narys turi galimybę susikurti ir užpildyti savo virtualią parduotuvę parduodamais daiktais pagal nustatytas daiktų aprašymo taisykles – taip visi daiktai atsiduria vienoje didelėje MESVAIKAMS.LT pardavimų erdvėje. Naudodamiesi patogia daiktų filtravimo sistema pirkėjai ras jiems tinkamus daiktus.

KAIP PARDUOTI?

  • Parduoti galite tik naujus kokybiškus daiktus, kurie turi būti: nauji su visomis etiketėmis arba nauji, bet jau be etikečių (tačiau nenaudoti).
  • Įkelkite daiktus, kuriuos norite parduoti, į savo katalogą – įkelkite kokybiškas nuotraukas, aprašykite juos ir nustatykite kainas.
  • Sulaukite daikto pirkėjo ir susitarkite su juo dėl pardavimo. Registruoti pirkėjai su Jumis gali susisiekti rašydami laišką (registruojantis būtinai pateikite galiojantį el. pašto adresą), neregistruoti pirkėjai susisieks rašydami jums per Messenger programėlę, skambindami telefonu arba rašydami SMS žinutę (jeigu pateiksite telefono numerį savo paskyroje).
  • Išsiųskite daiktą pirkėjui tik gavę apmokėjimą už daiktą arba susitarkite susitikti gyvai.
  • Nepamirškite palikti atsiliepimo apie pirkėją.

Kodėl verta parduoti savo prekes MESVAIKAMS.LT platformoje? MESVAIKAMS.LT platformos idėja yra suburti smulkiuosius vaikiškų daiktų pardavėjus į vieną vietą, kurioje būtų patogu pirkti ir parduoti. Atsidarę savo parduotuvėlę šioje platformoje, iš karto sulauksite lankytojų srauto. Pirkėjų, ieškančių įvairiausių daiktų savo vaikams, šioje platformoje apsilanko tikrai daugiau negu jūsų individualioje pardavimo vietoje, taigi apie jūsų parduodamus daiktus sužinos daugiau pirkėjų ir tikimybė parduoti bus didesnė.

DĖMESIOJūsų dalyvavimas MESVAIKAMS.LT platformoje yra nemokamas, t.y. mes nerenkame jokių mokesčių nei registruojantis, nei įkeliant daiktus pardavimui, nei pardavus daiktą. Pardavėjams siūlome įsigyti PREMIUM narystę – tai specialus pardavėjams skirtas papildomų mokamų paslaugų planas, kuris narystės laikotarpiu suteikia pardavėjui didesnį jo parduodamų daiktų matomumą platformoje bei reklamos galimybes.

Daugiau informacijos apie dalyvavimą platformoje rasite mūsų PAGALBOS puslapyje.

BENDRAUKIME!

Mums brangus kiekvienas MESVAIKAMS.LT bendruomenės narys! Stengiamės dirbti taip, kad kiekvienas iš Jūsų sugrįžtų čia dar daug kartų. Nes mūsų tikslas vienas – sukurti pardavėjams ir pirkėjams patogią naudoti interneto platformą. Kadangi savo veiklą dar tik pradedame, todėl labai atsiprašome, jeigu pradžioje bus tam tikrų techninių nesklandumų. Būtume labai dėkingi, jeigu apie juos praneštumėte mums el. p. info@mesvaikams.lt. Šiuo adresu lauksime ir bet kokių Jūsų pasiūlymų ar pageidavimų, kaip šią internetinę pardavimų erdvę padaryti Jums dar patogesnę.

Nuoširdžiai Jūsų
MESVAIKAMS.LT komanda