Pardavėjams

MESVAIKAMS.LT – jau antrus metus veikianti Lietuvos kūrėjus ir smulkiuosius pardavėjus vienijanti platforma – vaikiškų prekių PREKYBOS CENTRAS internete. Prisijunkite ir parduokite greičiau, lengviau, paprasčiau!

Privalumai pardavėjui:

Moderni, šiuolaikiška JŪSŲ ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ, kurioje belieka sukelti savo prekių katalogą ir naudotis visomis galimybėmis.

Kasdienis lankytojų – potencialių pirkėjų SRAUTAS.

Jūsų prekinio ženklo REKLAMA ir populiarinimas platformos sklaidos kanalais.

JOKIŲ TARPININKAVIMO MOKESČIŲ – visas uždarbis pardavus prekę bus Jūsų.

Su savo pirkėjais mūsų platformoje bendraujate jūs patys TIESIOGIAI.

Galite talpinti NUORODAS ir į savo individualias pardavimo vietas.

Pasirinkite vieną iš pardavėjams siūlomų narysčių ir prisijunkite prie sparčiai augančios MESVAIKAMS.LT bendruomenės!

PREMIUM narystės – tai specialūs pardavėjams skirti mokamų paslaugų planai, kurie narystės laikotarpiu suteikia pardavėjui didesnį jo parduodamų daiktų matomumą platformoje bei reklamos galimybes.

PREMIUM narystę pardavėjas gali įsigyti 12 mėnesių laikotarpiui.

PREMIUM narystė pardavėjui suteikia šiuos privalumus:

1. Galimybė iškelti savo skelbimus į pagrindinį platformos puslapį ir daiktų kategorijas – iki 3 daiktų skelbimų vienu metu.

 1. Į pagrindinį svetainės puslapį iškelti daiktai bus matomi specialioje reklaminėje rubrikoje MESVAIKAMS.LT REKOMENDUOJA, kurioje daiktai sulaukia daugiausia svetainės lankytojų dėmesio.
 2. Daiktas iškeltas į pagrindinį svetainės puslapį bus automatiškai iškeliamas ir atitinkamoje kategorijoje/subkategorijoje, kurioje jis yra įkeltas. Iškelti daiktai bus rodomi viršutinėse kategorijų / subkategorijų pozicijose, taip užtikrinant geriausią jų matomumą svetainės lankytojams.
 3. Pardavėjas gali pats pasirinkti, kiek daiktų vienu metu nori iškelti (vieną, du ar tris). Plano galiojimo metu pardavėjas gali bet kada keisti pasirinktus iškelti daiktus kitais arba tam tikrą laiką gali visai daiktų nekelti, jeigu nori taupyti jam suteiktą iškėlimo laiką ir panaudoti jį vėliau.
 4. PREMIUM narystės suteiktas daiktų iškėlimo laikas turi būti išnaudotas per narystės galiojimo laikotarpį. Pasibaigus narystei, neišnaudotas daiktų iškėlimo laikas yra anuliuojamas.
 5. Daiktų iškėlimo laikas yra nustatytas narystės plane, žr. žemiau.
Narystės planas Narystės laikas Daiktų iškėlimo laikas  Narystės plano kaina visam laikotarpiui
PREMIUM 12 mėnesių 6 mėnesiai 48 €
SUPER PREMIUM 12 mėnesių 12 mėnesių 72 €

2. Galimybė iškelti daiktų skelbimus savo paskyroje – iki 20 daiktų skelbimų vienu metu.

 1. Pardavėjas savo paskyroje į viršutines pozicijas gali iškelti iki 20 daiktų skelbimų. Šiuos daiktus platformos lankytojai, užėję į pardavėjo paskyrą pamatys pirmiausia.
 2. Pardavėjas pats pasirenka, kokius daiktus nori iškelti. Pasirinktus iškelti daiktus ir jų eiliškumą pardavėjas gali bet kada keisti.
 3. Ši galimybė galioja visą PREMIUM narystės laikotarpį, o jam pasibaigus daiktai grįžta į savo buvusias vietas.

3. Galimybė pateikti aktyvias nuorodas nario profilyje ir daikto aprašyme. Tai yra nuorodos, kurios nukreipia lankytojus į nario pardavėjo asmeninę e-parduotuvę, Facebook ar Instagram paskyrą.

 1. Pardavėjui suteikiama teisė savo paskyroje skiltyje “Apie tave” pateikti aktyvią nuorodą į savo e- parduotuvę, Facebook / Instagram paskyrą – PREMIUM ir SUPER PREMIUM nariams.
 2. Pardavėjui suteikiama teisė daikto aprašymo skiltyje pateikti aktyvią nuorodą į savo e-parduotuvę, Facebook / Instagram paskyrą, kuriose yra pateikiama išsamesnė info apie parduodamą daiktą arba kur daiktą galima iš pardavėjo iš karto nusipirkti – tik SUPER PREMIUM nariams.
 3. Pardavėjas negali pateikti nuorodų į jam nepriklausančias prekybines platformas, taip pat į kitas internetines svetaines teikiančias panašias paslaugas kaip Mesvaikams.lt.
 4. Ši galimybė galioja visą PREMIUM narystės laikotarpį, o jam pasibaigus nuorodos nebėra aktyvios.

4. Reklama MESVAIKAMS.LT socialiniuose tinkluose ir mokamos reklamos skelbimuose.

 1. Parengsime ir paskelbsime specialų jums skirtą įrašą mūsų Facebook ir Instagram paskyrose su tiesiogine nuoroda į jūsų paskyrą www.mesvaikams.lt platformoje: įsigijusiems PREMIUM planą VIENĄ KARTĄ per narystės laikotarpį, įsigijusiems SUPER PREMIUM planą TRIS KARTUS per narystės laikotarpį.
 2. Reklamuosime jūsų daiktus mokamuose reklaminiuose skelbimuose (mūsų lėšomis), kurie skirti lankytojų srautui į svetainę www.mesvaikams.lt pritraukti (tik įsigijusiems SUPER PREMIUM planą).

Nuoširdžiai Jūsų
MESVAIKAMS.LT komanda