Trikampio ir užkabinamos čiuožyklėlės komplektas

Juodraštis
240.00 €
  • Prekės ženklas: Eri
  • Kurjeris (16.00€)
  • Peržiūros 98

Spalvos:

Dydžiai:

Nuo 6 mėn

Prekės aprašymas

Medinė piklertriangle laipynė – puiki priemonė lavinti jūsų mažylio vikrumą ir koordinaciją. 👣
Tai vienas geriausių jūsų „montessori“ baldų kurinių. Šis tvirtos konstrukcijos trikampis yra tobula vidaus žaidimų aikštelė jūsų mažyliui.🧸
Jei jūsų vaikutis mėgsta visur lipti, šis trikampis yra idealus žaislas jam ar jai 💛
Suteikite šiam laipiojimo trikampiui galimybę tapti jūsų mažylio „montessori“ kambario akcentu ir padėkite jam maksimaliai mėgautis mokymosi patalpose patirtimi!

Dalintis

Nario informacija

EriMade

EriMade

Atsiliepimų dar nėra

Jungėsi prieš 27 d.

Atsiliepimai

Džiaugiuosi prisijungusi prie didelės kūrėjų bendruomenės. Puslapis neapkrautas, aiškus, puikus prekių filtravimas pagal poreikį. Patogu tiek kūrėjui, tiek ir pirkėjui. Sėkmės ir nesustokite augti.
SIUVIMO MAGIJA
Smagu, kad atsirado tokia platforma. Paprasta naudoti ir patogu. Džiaugiamės, kad ir mes čia esame. Geriausios Jums kloties!
PAPAPŪGA
Prekių kėlimas tikrai labai paprastas ir neapsunkintas. Sveikinimai!
PAS BABĄ
Turiu pagirti Jūsų platformą, kadangi šiuo metu kaip galėdami stengiamės savo asortimentą įkelti į daug skirtingų platformų ir pastebėjom, kad pas Jus labai patogiai veikia…
HOLLA APRANGA VAIKAMS IR PAAUGLIAMS
Tik neseniai pradėjome naudotis MESVAIKAMS.LT platforma ir galiu pasakyti, kad labai džiaugiuosi, kad prisijungėme. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai,bet tikrai sulaukėme nemažai dėmėsio, o kas svarbiausia…
LIŪTI KIDS
Labai patiko ši platforma 👍 nes tokios vienijančios naujas vaikiškas prekes nebuvo🙂
DRAMBLIUKAS – VAIKIŠKA TECHNIKA
Nuostabi platforma Lietuvos kūrėjams. Programėlė veikia greitai yra patogi naudoti. Labiausiai patinka, kad klientai gali su kūrėju bendrauti tiesiogiai per messenger programėlę be jokių tarpininkų.  Ačiū!
LAUMĖS STILIUS
Džiaugiuosi atradusi šią platformą. Įsigijau narystę ir esu patenkinta. Greitai įkeliamas skelbimas. Smagu, kad su klientais eina bendrauti per messenger programėlę.
APRANGAVAIKUI.LT
Jūsų atsiliepimų labai laukiame FB žinute arba info@mesvaikams.lt