Rankų darbo interjerinė lėlė "Karalaitė ant žirnio"

250.00 €
  • Prekės ženklas: Sigitadolls
  • Klaipėda, Klaipėdos r., Aukštkiemiai (Žaliasis slėniss)
  • Lietuvos pastas (6.00€)
  • Paštomatas (6.00€)
  • Kurjeris (10.00€)
  • Peržiūros 13

Prekės aprašymas

Kas nežino garsaus danų rašytojo, pasaulinę šlovę ir populiarumą pelniusio pasakininko Hanso Kristiano Anderseno?! Tai pasakų karalius, kurį atrandame vaikystėje ir įsimename visam gyvenimui… Ši įnoringa, ant žirnio neužmieganti karalaitė, tarsi atgyjusi pasakos veikėja jūsų namuose. Tik keliom sekundėm žvilgtelkit į Karalaitę ir šypsena nušvies jūsų veidą…
Aukštis: 34cm
edžiagos: viela, folija, polimerinis molis, tekstilė, vilnos karšinys, akriliniai dažai, pastelės, lipalas, popierius, netoksiškas lakas.

Dalintis

Nario informacija

Sigitadolls

Sigitadolls

Atsiliepimų dar nėra

Klaipėda

Jungėsi prieš 1 mėn.

Atsiliepimai

Džiaugiuosi prisijungusi prie didelės kūrėjų bendruomenės. Puslapis neapkrautas, aiškus, puikus prekių filtravimas pagal poreikį. Patogu tiek kūrėjui, tiek ir pirkėjui. Sėkmės ir nesustokite augti.
SIUVIMO MAGIJA
Smagu, kad atsirado tokia platforma. Paprasta naudoti ir patogu. Džiaugiamės, kad ir mes čia esame. Geriausios Jums kloties!
PAPAPŪGA
Prekių kėlimas tikrai labai paprastas ir neapsunkintas. Sveikinimai!
PAS BABĄ
Turiu pagirti Jūsų platformą, kadangi šiuo metu kaip galėdami stengiamės savo asortimentą įkelti į daug skirtingų platformų ir pastebėjom, kad pas Jus labai patogiai veikia…
HOLLA APRANGA VAIKAMS IR PAAUGLIAMS
Tik neseniai pradėjome naudotis MESVAIKAMS.LT platforma ir galiu pasakyti, kad labai džiaugiuosi, kad prisijungėme. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai,bet tikrai sulaukėme nemažai dėmėsio, o kas svarbiausia…
LIŪTI KIDS
Labai patiko ši platforma 👍 nes tokios vienijančios naujas vaikiškas prekes nebuvo🙂
DRAMBLIUKAS – VAIKIŠKA TECHNIKA
Nuostabi platforma Lietuvos kūrėjams. Programėlė veikia greitai yra patogi naudoti. Labiausiai patinka, kad klientai gali su kūrėju bendrauti tiesiogiai per messenger programėlę be jokių tarpininkų.  Ačiū!
LAUMĖS STILIUS
Džiaugiuosi atradusi šią platformą. Įsigijau narystę ir esu patenkinta. Greitai įkeliamas skelbimas. Smagu, kad su klientais eina bendrauti per messenger programėlę.
APRANGAVAIKUI.LT
Jūsų atsiliepimų labai laukiame FB žinute arba info@mesvaikams.lt