Montessori staliukas ir kėdutės

Juodraštis
145.00 €

Spalvos:

Prekės aprašymas

Rankų darbo, natūralaus medžio Montessori staliukas ir kėdutės.
• Pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų: stalviršis, lentynėlė – natūralios pušies plokštė dengta 2mm storio natūraliu beržo lukštu. Staliuko kojos ir kėdutė – natūralios pušies.
• Padengtas ekologiška alyva ir vandens pagrindo vaikų žaislams skirtais dažais.
• Tinkama 1,5-4 m. vaikams.
Spalvų pasirinkimai:
• Staliuko stalviršis, lentynėlė ir šoninės kėdutės dalys gali būti dažomos: balta (RAL 9010), juoda (RAL 9005), šviesiai pilka (RAL 7040), tamsiai pilka (RAL 7024) spalvomis.
• Staliuko kojos ir vidurinės kėdutės dalys gali būti alyvuojamos šviesia, artima natūraliai pušies spalvai ar gelsva spalva arba dažmos aukščiau nurodytomis spalvomis.
Išmatavimai: Staliukas: plotis – 60 cm, ilgis – 60 cm, aukštis – 48 cm. Kėdutė: aukštis nuo žemės iki sėdimosios dalies – 25 cm, bendras aukštis – 50 cm, plotis – 34 cm.
Kainos: Staliukas su 2 kėdutėm – 185 Eur.
Staliukas su 1 kėdute – 145 Eur.
Staliukas – 95 Eur

Dalintis

Nario informacija

OneLittlePine

OneLittlePine

Atsiliepimų dar nėra

Jungėsi prieš 21 d.

Atsiliepimai

Net neįsivaizduojat, kaip aš džiaugiuosi jus atradusi 🥰 Negalvojau, kad gali būti tiek užsakymų, kai aplink tiek daug konkurencijos 😊 Savininkė labai šiltas, malonus žmogus.…
TOUCH OF SERENITY
Džiaugiamės netikėtai atradę ir pradėję bendradarbiavimą. Platforma patogi naudojimui ir kas ypač svarbu - greitis ir aiškumas! Greitas ir lengvai suprantamas prekių įkėlimas, valdymas, greita…
MADI KIDS
Džiaugiuosi prisijungusi prie didelės kūrėjų bendruomenės. Puslapis neapkrautas, aiškus, puikus prekių filtravimas pagal poreikį. Patogu tiek kūrėjui, tiek ir pirkėjui. Sėkmės ir nesustokite augti.
SIUVIMO MAGIJA
Smagu, kad atsirado tokia platforma. Paprasta naudoti ir patogu. Džiaugiamės, kad ir mes čia esame. Geriausios Jums kloties!
PAPAPŪGA
Prekių kėlimas tikrai labai paprastas ir neapsunkintas. Sveikinimai!
PAS BABĄ
Turiu pagirti Jūsų platformą, kadangi šiuo metu kaip galėdami stengiamės savo asortimentą įkelti į daug skirtingų platformų ir pastebėjom, kad pas Jus labai patogiai veikia…
HOLLA APRANGA VAIKAMS IR PAAUGLIAMS
Tik neseniai pradėjome naudotis MESVAIKAMS.LT platforma ir galiu pasakyti, kad labai džiaugiuosi, kad prisijungėme. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai,bet tikrai sulaukėme nemažai dėmėsio, o kas svarbiausia…
LIŪTI KIDS
Labai patiko ši platforma 👍 nes tokios vienijančios naujas vaikiškas prekes nebuvo🙂
DRAMBLIUKAS – VAIKIŠKA TECHNIKA
Jūsų atsiliepimų labai laukiame FB žinute arba info@mesvaikams.lt