Lavinamosios kortelės kūdikiams (3-6 mėn.)

Juodraštis
6.00 €
  • Prekės ženklas: Mylimukai
  • Vilnius, Papiškės
  • Peržiūros 4271

Spalvos:

Dydžiai:

Nuo 3 mėn

Prekės aprašymas

Kontrastingų spalvų juoda-balta-raudona lavinamosios kortelės kūdikiams – skirtos kūdikio regėjimo stimuliacijai ir raidos etapų paspartinimui. Komplektą sudaro 6 kortelės 15×14 cm su paveiksliukais iš abiejų pusių, viso yra 12 skirtingų vaizdų. Kortelės užapvalintais kampais, laminuotos ant kietesnio popieriaus. Tinka nuo 3 iki 6 mėn. amžiaus.

www.mylimukai.com/produktas/lavinamosios-korteles-kudikiams-3-6
Dalintis

Nario informacija

Mylimukai

Mylimukai

Atsiliepimų dar nėra

Vilnius

Jungėsi prieš 26 d.

Atsiliepimai

Džiaugiuosi prisijungusi prie didelės kūrėjų bendruomenės. Puslapis neapkrautas, aiškus, puikus prekių filtravimas pagal poreikį. Patogu tiek kūrėjui, tiek ir pirkėjui. Sėkmės ir nesustokite augti.
SIUVIMO MAGIJA
Smagu, kad atsirado tokia platforma. Paprasta naudoti ir patogu. Džiaugiamės, kad ir mes čia esame. Geriausios Jums kloties!
PAPAPŪGA
Prekių kėlimas tikrai labai paprastas ir neapsunkintas. Sveikinimai!
PAS BABĄ
Turiu pagirti Jūsų platformą, kadangi šiuo metu kaip galėdami stengiamės savo asortimentą įkelti į daug skirtingų platformų ir pastebėjom, kad pas Jus labai patogiai veikia…
HOLLA APRANGA VAIKAMS IR PAAUGLIAMS
Tik neseniai pradėjome naudotis MESVAIKAMS.LT platforma ir galiu pasakyti, kad labai džiaugiuosi, kad prisijungėme. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai,bet tikrai sulaukėme nemažai dėmėsio, o kas svarbiausia…
LIŪTI KIDS
Labai patiko ši platforma 👍 nes tokios vienijančios naujas vaikiškas prekes nebuvo🙂
DRAMBLIUKAS – VAIKIŠKA TECHNIKA
Nuostabi platforma Lietuvos kūrėjams. Programėlė veikia greitai yra patogi naudoti. Labiausiai patinka, kad klientai gali su kūrėju bendrauti tiesiogiai per messenger programėlę be jokių tarpininkų.  Ačiū!
LAUMĖS STILIUS
Džiaugiuosi atradusi šią platformą. Įsigijau narystę ir esu patenkinta. Greitai įkeliamas skelbimas. Smagu, kad su klientais eina bendrauti per messenger programėlę.
APRANGAVAIKUI.LT
Jūsų atsiliepimų labai laukiame FB žinute arba info@mesvaikams.lt