Lansinoh stiklinis maitinimo buteliukas su žinduku mOmma, 240 ml

Juodraštis
12.50 €
  • Prekės ženklas: Lansinoh
  • Klaipėda, Siunčiama visoje Lietuvoje
  • Paštomatas (2.30€)
  • Kurjeris (3.40€)
  • Peržiūros 126

Spalvos:

Prekės aprašymas

Lansinoh stiklinis maitinimo buteliukas mOmma su vidutinio pratekėjimo NaturalWave žinduku yra specialiai sukurtas taip, kad jūsų mažasis galėtų mėgautis nutrauktu motinos pienuku net ir būdamas atskirai nuo Jūsų.

Stiklas yra pati inertiškiausia medžiaga, naudojama kūdikių maitinimo buteliukams. Tarp turinio (pienuko ar sterilizavimo skysčio) ir paties maitinimo buteliuko nevyksta jokio molekulinio maišymosi, dėl šios priežasties lengviau ir saugiau valyti ir sterilizuoti buteliuką. Stiklinis Lansinoh buteliukas yra pagamintas iš specialios rūšies medžiagos, vadinamos borosilikatiniu stiklu.

Borosilikatinis stiklas yra mažiau tankus, atsparesnis šilumos smūgiams ir dažnai naudojamas laboratorijose. Jis yra 100% draugiškas aplinkai ir 100% perdirbamas.

Remiantis daugiau nei 50 metų tyrimų, NaturalWave žindukas skatina jūsų kūdikio instinktyvų čiulpimo procesą, užtikrinantį natūralų burnos vystymąsi.

www.aviete.eu/lansinoh-stiklinis-maitinimo-buteliukas-su-zinduku-momma-240ml
Dalintis

Nario informacija

Aviete

Aviete

Atsiliepimų dar nėra

Klaipėda

Jungėsi prieš 7 mėn.

Atsiliepimai

Net neįsivaizduojat, kaip aš džiaugiuosi jus atradusi 🥰 Negalvojau, kad gali būti tiek užsakymų, kai aplink tiek daug konkurencijos 😊 Savininkė labai šiltas, malonus žmogus.…
TOUCH OF SERENITY
Džiaugiamės netikėtai atradę ir pradėję bendradarbiavimą. Platforma patogi naudojimui ir kas ypač svarbu - greitis ir aiškumas! Greitas ir lengvai suprantamas prekių įkėlimas, valdymas, greita…
MADI KIDS
Džiaugiuosi prisijungusi prie didelės kūrėjų bendruomenės. Puslapis neapkrautas, aiškus, puikus prekių filtravimas pagal poreikį. Patogu tiek kūrėjui, tiek ir pirkėjui. Sėkmės ir nesustokite augti.
SIUVIMO MAGIJA
Smagu, kad atsirado tokia platforma. Paprasta naudoti ir patogu. Džiaugiamės, kad ir mes čia esame. Geriausios Jums kloties!
PAPAPŪGA
Prekių kėlimas tikrai labai paprastas ir neapsunkintas. Sveikinimai!
PAS BABĄ
Turiu pagirti Jūsų platformą, kadangi šiuo metu kaip galėdami stengiamės savo asortimentą įkelti į daug skirtingų platformų ir pastebėjom, kad pas Jus labai patogiai veikia…
HOLLA APRANGA VAIKAMS IR PAAUGLIAMS
Tik neseniai pradėjome naudotis MESVAIKAMS.LT platforma ir galiu pasakyti, kad labai džiaugiuosi, kad prisijungėme. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai,bet tikrai sulaukėme nemažai dėmėsio, o kas svarbiausia…
LIŪTI KIDS
Labai patiko ši platforma 👍 nes tokios vienijančios naujas vaikiškas prekes nebuvo🙂
DRAMBLIUKAS – VAIKIŠKA TECHNIKA
Jūsų atsiliepimų labai laukiame FB žinute arba info@mesvaikams.lt