Kūdikio metrikas „Dangaus skliautas“

Juodraštis
55.00 €
  • Prekės ženklas: Cozywood
  • Kaunas, Kaunas
  • Peržiūros 11

Prekės aprašymas

Mažylio gimimas tikriausiai pakeitė jūsų gyvenimą. Tegu tai papuošia ir jūsų namus, ir ypatingai įamžina svarbiausią akimirką!
A2 dydžio gimimo metrikas spausdinamas ant egzotiško, plonyčio, natūralaus Maharukh medžio. Galite pasirinkti vieną iš trijų autorinio metriko piešinio spalvų bei vieną iš dviejų rėmo spalvų, kad paveikslas harmoningai papildytų jūsų interjerą.
Dangaus skliautą piešinyje užpildo rankomis pieštas beribės Visatos fragmentas – juk kūdikyje mums telpa visa Visata!

www.cozywood.lt/lt/dovanu-idejos/metrikai/dangaus-skliautas-2648
Dalintis

Nario informacija

Cozywood

Cozywood

Atsiliepimų dar nėra

Kaunas

Jungėsi prieš 19 d.

Atsiliepimai

Džiaugiuosi prisijungusi prie didelės kūrėjų bendruomenės. Puslapis neapkrautas, aiškus, puikus prekių filtravimas pagal poreikį. Patogu tiek kūrėjui, tiek ir pirkėjui. Sėkmės ir nesustokite augti.
SIUVIMO MAGIJA
Smagu, kad atsirado tokia platforma. Paprasta naudoti ir patogu. Džiaugiamės, kad ir mes čia esame. Geriausios Jums kloties!
PAPAPŪGA
Prekių kėlimas tikrai labai paprastas ir neapsunkintas. Sveikinimai!
PAS BABĄ
Turiu pagirti Jūsų platformą, kadangi šiuo metu kaip galėdami stengiamės savo asortimentą įkelti į daug skirtingų platformų ir pastebėjom, kad pas Jus labai patogiai veikia…
HOLLA APRANGA VAIKAMS IR PAAUGLIAMS
Tik neseniai pradėjome naudotis MESVAIKAMS.LT platforma ir galiu pasakyti, kad labai džiaugiuosi, kad prisijungėme. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai,bet tikrai sulaukėme nemažai dėmėsio, o kas svarbiausia…
LIŪTI KIDS
Labai patiko ši platforma 👍 nes tokios vienijančios naujas vaikiškas prekes nebuvo🙂
DRAMBLIUKAS – VAIKIŠKA TECHNIKA
Nuostabi platforma Lietuvos kūrėjams. Programėlė veikia greitai yra patogi naudoti. Labiausiai patinka, kad klientai gali su kūrėju bendrauti tiesiogiai per messenger programėlę be jokių tarpininkų.  Ačiū!
LAUMĖS STILIUS
Džiaugiuosi atradusi šią platformą. Įsigijau narystę ir esu patenkinta. Greitai įkeliamas skelbimas. Smagu, kad su klientais eina bendrauti per messenger programėlę.
APRANGAVAIKUI.LT
Jūsų atsiliepimų labai laukiame FB žinute arba info@mesvaikams.lt